REHASPORT STREETBALL GAMES LOUNY[DELETED_4573e7b1-7714-46a0-8ca7-d98271529d2b]
Louny 440 01, Czech Republic
Louny 440 01, Czech Republic Rybalkova 2673
19 Apr 2014
Registration closed.
21 teams in event
Results
Pool
Date Time Court Team 1 Score Team 2 Pool
Sat 19 April 09:30 Rehasport Basket 3x3 , Novi Sad SRB (1) w-l Midgets CZE (10) A
Sat 19 April 09:30 Biofreeze En Halv Due Straight Up DEN (2) w-l Klacíkov CZE (9) B
Sat 19 April 09:30 Nova Sport K1X Ambassadors 2.0 GER (3) l-w Střílíme o desku CZE (8) C
Sat 19 April 09:30 Raprint K1X Ambassadors 1 GER (4) w-l Marek Vašut CZE (7) D
Sat 19 April 09:30 Temtex DER STAMM GER (5) w-l Rysové CZE (16) E
Sat 19 April 09:40 Temtex Maricon ESP (6) l-w Triple Trouble CZE (15) E
Sat 19 April 09:50 Rehasport Midgets CZE (10) w-l Power Streetball CZE (11) A
Sat 19 April 09:50 Biofreeze Klacíkov CZE (9) l-w X.O.Legends CZE (12) B
Sat 19 April 09:50 Nova Sport Střílíme o desku CZE (8) w-l Hrajeme to poprvé CZE (13) C
Sat 19 April 09:50 Raprint Marek Vašut CZE (7) l-w Play Hard CZE (14) D
Sat 19 April 10:00 Rehasport Triple Trouble CZE (15) l-w DER STAMM GER (5) E
Sat 19 April 10:10 Rehasport Rysové CZE (16) w-l Maricon ESP (6) E
Sat 19 April 10:20 Biofreeze Power Streetball CZE (11) l-w Basket 3x3 , Novi Sad SRB (1) A
Sat 19 April 10:20 Nova Sport X.O.Legends CZE (12) l-w En Halv Due Straight Up DEN (2) B
Sat 19 April 10:20 Raprint Hrajeme to poprvé CZE (13) l-w K1X Ambassadors 2.0 GER (3) C
Sat 19 April 10:20 Temtex Play Hard CZE (14) l-w K1X Ambassadors 1 GER (4) D
Sat 19 April 10:30 Rehasport DER STAMM GER (5) w-l Maricon ESP (6) E
Sat 19 April 10:40 Rehasport Triple Trouble CZE (15) w-l Rysové CZE (16) E
Last 16
Date Time Court Team 1 Score Team 2
Sat 19 April 16:30 Rehasport K1X Ambassadors 1 GER (4) w-l Hrajeme to poprvé CZE (13)
Sat 19 April 16:30 Biofreeze K1X Ambassadors 2.0 GER (3) w-l Play Hard CZE (14)
Sat 19 April 16:30 Raprint Midgets CZE (10) w-l Marek Vašut CZE (7)
Sat 19 April 16:45 Rehasport Rysové CZE (16) l-w En Halv Due Straight Up DEN (2)
Sat 19 April 16:45 Biofreeze Klacíkov CZE (9) l-w DER STAMM GER (5)
Sat 19 April 16:45 Raprint Triple Trouble CZE (15) w-l Power Streetball CZE (11)
Sat 19 April 17:00 Rehasport X.O.Legends CZE (12) l-w Střílíme o desku CZE (8)
Last 8
Date Time Court Team 1 Score Team 2
Sat 19 April 17:25 Biofreeze K1X Ambassadors 1 GER (4) w-l K1X Ambassadors 2.0 GER (3)
Sat 19 April 17:25 Raprint Midgets CZE (10) w-l En Halv Due Straight Up DEN (2)
Sat 19 April 17:25 Rehasport DER STAMM GER (5) w-l Triple Trouble CZE (15)
Sat 19 April 17:40 Rehasport Střílíme o desku CZE (8) l-w Basket 3x3 , Novi Sad SRB (1)
Semi final
Date Time Court Team 1 Score Team 2
Sat 19 April 18:05 Biofreeze K1X Ambassadors 1 GER (4) l-w Midgets CZE (10)
Sat 19 April 18:05 Raprint DER STAMM GER (5) l-w Basket 3x3 , Novi Sad SRB (1)
Final
Date Time Court Team 1 Score Team 2
Sat 19 April 18:30 Rehasport Midgets CZE (10) l-w Basket 3x3 , Novi Sad SRB (1)

w = win

(f) = forfeit